حضور موننكو ایران در نمایشگاه جانبی سی و دومین كنفرانس بین المللی برق


کنفرانس و نمایشگاه جانبی سی ‌و دومین  کنفرانس بین‌المللی برق در محل پژوهشگاه نیرو و با حضور بیش از 120 شرکت داخلی و خارجی اعم از کارفرما، مشاور، تأمین کننده تجهیزات، پیمانکار و ... فعال در عرصه صنعت برق طی روزهای 1 الی 3 آبان ماه سال 1396 برگزار و با حضور ستار محمودی سرپرست وزارت نیرو، حمید چیت چیان ،آرش کردی، فلاحتیان و جمع کثیری از مدیران ارشد وزارت نیرو و شرکت‌های وابسته دولتی و خصوصی آغاز به کار نمود. 

حاضرين این کنفرانس که عمدتاً نمایندگانی از سوی شرکت‌های فعال در زمینه تولید، توزیع و انتقال نیرو و نیز صنایع انرژي کشور از قبیل نفت و گاز، پتروشیمی، فولاد، آلومینیم، مس و همچنین دانشگاه‌ها و مراکز علمی تحقیقاتی، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان تجهیزات و مشاوران و فعالان صنعت برق بودند، از غرفه‌های مختلف و دستاوردهای ارائه شده در نمايشگاه جانبي اين کنفرانس بازدید به عمل آوردند.

در کنفرانس مذکور، پروفسور ميشل آگونت، معاون مالي سيگره فرانسه به دعوت از دبيرخانه سيگره ايران (مستقر در موننکو ايران) به عنوان سخنران کليدي حضور به هم رسانده و ضمن توضيح فعاليت هاي سيگره، در خصوص آينده ساختار صنعت برق نيز توضيحاتي ارائه نمودند.

اين مهندسين مشاور نیز با در اختیار داشتن یك غرفه اختصاصی در نمایشگاه جانبي اين کنفرانس حضوری فعال داشت و ضمن میزبانی از ستار محمودی سرپرست وزارت نیرو و مديران ارشد فعال در صنعت برق در طول مدت برگزاری این نمایشگاه به بحث، تبادل نظر و ارائه شرح سوابق خود به كارفرمایان، مدیران، كارشناسان ارشد و دیگر بازدید كنندگان پرداخت و نیز مذاكرات مفید و موثری با شركت­ های فعال و معتبر مشاور و پیمانكار به منظور همكاری­ به انجام رساند.