خبرها

(آرشیو نویسنده PRPersian)

08
چکیده: شرکت موننکو  به تازگي موفق به عقد قرارداد "مطالعه و طراحي شبكه مخابرات آب عمان" به کارفرمايي سازمان آب و برق عمان گرديد. از آنجاييکه بحران آب يك بحران جهاني است، مصرف بهينه و نظارت بر منابع آب علي‌الخصوص در مناطق خشك از اهميت بالايي برخوردار است. عمان نيز با توجه به اينكه از جمله كشورهاي كم آب است نياز به مديريت منابع موجود خود دارد. در ... ادامه »
08
چکیده: واحد بخار نيروگاه 330 مگاواتي شاهجي بازار در کشور بنگلادش با موفقيت سنکرون گرديد. در اين پروژه، شرکت موننکو ايران موظف به ارائه خدمات نظارت عاليه و کارگاهي و مشاور سمت کارفرما بوده و کليه مراحل اجرايي، تست​هاي کارگاهي و کارخانه​اي تحت نظارت تيم مهندسي موننکو ايران مستقر در بنگلادش انجام شده است.
05
چکیده: شرکت موننکو ايران ارائه خدمات مهندسي و مشاوره نظارت عاليه و کارگاهي فاز دوم خط يک متروي شيراز را از آذر ماه 1393 و خدمات طراحي و نظارت بر اجراي ايستگاه وکيل الرعايا را از اسفند 1394 بر عهده دارد. در راستاي تعهد اين مهندسين مشاور به سيستم​هاي مديريت کيفيت، ايمني و بهداشت شغلي و ارتقاء و بازآموزي مهارت​ ها و دانش کارکنان، در تاريخ شنبه 4/10/95 دوره آ... ادامه »
05
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد " مشاوره براي ششمين مطالعه تعيين هزينه خدمات در بخش برق كنيا" به کارفرمايي وزارت انرژي و نفت گرديده است. صنعت برق كنيا با چالش‌هاي زيادي روبروست كه عمدتا ناشي از توسعه اقتصادي اين كشور مي‌باشد. اين چالش‌ها فضاي صنعت برق را با تغيير مداوم همراه مي‌كند كه اين موضوع شرايط م... ادامه »
29
چکیده: مبحث 19 مقررات ملي ساختمان شامل ضوابط و قوانين صرفه​ جويي درمصرف انر‍ژي درساختمان مي باشد که توسط شرکت مدیریت مهندسی و فناوری میر در قالب يك برنامه كاربردي مبتنی بر موبایل (نسخه اندرويد)  طراحی و پیاده سازي شده است. از جمله قابليت هاي اين نرم افزار مي توان سهولت دسترسي به محتواي طبقه بندي شده، قابليت جستجوي عناوين، استخراج مقادير مورد... ادامه »
17
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد " خدمات مهندسي خط انتقال 132 كيلوولت عسلويه- عسلويه 4" به کارفرمايي شركت برق منطقه­ اي فارس گرديد. با توجه به توسعه و پيشرفت صنعتي منطقه عسلويه در سال‌هاي اخير، ميزان تقاضاي انرژي در اين منطقه از كشور افزايش چشمگيري داشته است. لذا تأمين انرژي مورد نياز بخش‌هاي صنعتي فعال در منطقه مذكور بسيا... ادامه »
16
چکیده: شرکت موننکو ايران با هدف توانمندسازي نيروي انساني و ارتقاي سطح مهارت و تخصص مديران خود در جهت رهبری و مدیریت صحیح و حرفه​ای و خروجی‌های اثربخش‌تر و کاراتر اقدام به برگزاري فاز اول دوره توانمندسازي بنيادين مديران بر اساس مدل DISC در زمستان 94 نمود.  در آبان و آذرماه سالجاري فاز دوم و تکميلي دوره براي مديران موننکو ايران برگزار مي شود.... ادامه »
16
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "نظارت بر اجراي پروژه‌هاي سرمايه‌اي معاونت هماهنگي و نظارت شمالغرب" به کارفرمايي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ گرديد. چگونگي اجرا و نحوه پياده​سازي طرح‌هاي تهيه شده براي توسعه، اصلاح، سرويس، تعمير، نگهداري و بروزرساني و در نهايت اتوماسيون و مكانيزاسيون شبكه​هاي توزيع به صورت صحيح و ب... ادامه »
16
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "طراحي برج​هاي مشبک براي خطوط هوايي شبکه فشار متوسط و ضعيف" به کارفرمايي شركت توزيع نيروي برق استان بوشهر گرديد. در اين پروژه، شرکت موننکو ايران موظف به انجام محاسبات و طراحي پايه​هاي مشبک فلزي براي خطوط هوايي برق جهت نصب در شبکه فشار متوسط 20 کيلو ولت و شبکه فشار ضعيف 400 ولت در محدوده شهرستان بوشهر م... ادامه »
15
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "خدمات نظارت كارگاهي بر عمليات اجرايي ارتباط خط انتقال 63 كيلوولت جلگه چاه‌هاشم به پست 230 كيلوولت دلگان" به کارفرمايي شركت برق منطقه­اي سيستان و بلوچستان گرديد. با توجه به توسعه شهري و افزايش فعاليت​هاي كشاورزي در منطقه دلگان در استان سيستان و بلوچستان، ميزان تقاضا در بخش كشاورزي و خانگي در اين... ادامه »
09
چکیده: نيروگاه توليد پراکنده سيح الخيرات در 46 امين روز ملي عمان در هفته پيش راه​اندازي شد. نيروگاه مذکور که ظرفيت آن 48 مگاوات (شامل 6 واحد 8 مگاواتي) ميباشد، نقش بسيار کليدي در جهت تامين برق منطقه سيح الخيرات در عمان دارد. در اين پروژه، شرکت موننکو عمان موظف به ارائه خدمات مهندسي، بازبيني طراحي، نظارت و مديريت پروژه بوده و کارفرماي اين پروژه شرکت RAECO ... ادامه »
06
چکیده: سمینار تخصصی «من و آینده من» با تمرکز بر مهندسی شغل در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به همت شرکت «میر» از مجموعه‌های تابعه شرکت موننکو ايران در سالن اجتماعات اين شرکت برگزار شد. در این سمینار که در دو بخش برگزار شد، مدرسان و سخنرانان به بررسی و ارائه راهکار در خصوص مهارت افزایی در حوزه مهندسی شغل پرداختند.   
06
چکیده: گواهينامه ثبت شركت موننكو عمان در بانك اطلاعاتي شركت​​ هاي مورد تاييد صنايع نفت و گاز كشور عمان تمديد گشت.
04
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "نظارت بر اجراي عمليات الکتريکي 5 پست انتقال بانک توسعه اسلامي" به کارفرمايي شرکت برق منطقه‌اي اصفهان گرديد. با توجه به رشد مصرف انرژي در استان هاي اصفهان و چهار محال بختياري و دستيابي به ديماند طرح ريزي شده  مورد نظر و توسعه و بهينه كردن شبكه​هاي انتقال و توزيع در منطقه تحت پوشش شركت برق م... ادامه »
03
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد " خدمات مهندسي احداث پست فوق توزيع 20/63 كيلوولت فرهنگ ميناب" به کارفرمايي شرکت برق منطقه‌اي هرمزگان گرديد. پست​هاي فوق توزيع در شبكه انتقال قدرت از اهميت ويژه​اي برخوردار است، چرا كه حلقه اتصال شبكه انتقال و توزيع برق مي​باشد و اين نقش كليدي بر اهميت آن مي​افزايد. با توجه به اينكه استان هرمزگان... ادامه »
صفحه 1 از 21اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین