خبرها

(آرشیو ماه آذر 1395)

29
چکیده: مبحث 19 مقررات ملي ساختمان شامل ضوابط و قوانين صرفه​ جويي درمصرف انر‍ژي درساختمان مي باشد که توسط شرکت مدیریت مهندسی و فناوری میر در قالب يك برنامه كاربردي مبتنی بر موبایل (نسخه اندرويد)  طراحی و پیاده سازي شده است. از جمله قابليت هاي اين نرم افزار مي توان سهولت دسترسي به محتواي طبقه بندي شده، قابليت جستجوي عناوين، استخراج مقادير مورد... ادامه »
17
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد " خدمات مهندسي خط انتقال 132 كيلوولت عسلويه- عسلويه 4" به کارفرمايي شركت برق منطقه­ اي فارس گرديد. با توجه به توسعه و پيشرفت صنعتي منطقه عسلويه در سال‌هاي اخير، ميزان تقاضاي انرژي در اين منطقه از كشور افزايش چشمگيري داشته است. لذا تأمين انرژي مورد نياز بخش‌هاي صنعتي فعال در منطقه مذكور بسيا... ادامه »
16
چکیده: شرکت موننکو ايران با هدف توانمندسازي نيروي انساني و ارتقاي سطح مهارت و تخصص مديران خود در جهت رهبری و مدیریت صحیح و حرفه​ای و خروجی‌های اثربخش‌تر و کاراتر اقدام به برگزاري فاز اول دوره توانمندسازي بنيادين مديران بر اساس مدل DISC در زمستان 94 نمود.  در آبان و آذرماه سالجاري فاز دوم و تکميلي دوره براي مديران موننکو ايران برگزار مي شود.... ادامه »
16
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "نظارت بر اجراي پروژه‌هاي سرمايه‌اي معاونت هماهنگي و نظارت شمالغرب" به کارفرمايي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ گرديد. چگونگي اجرا و نحوه پياده​سازي طرح‌هاي تهيه شده براي توسعه، اصلاح، سرويس، تعمير، نگهداري و بروزرساني و در نهايت اتوماسيون و مكانيزاسيون شبكه​هاي توزيع به صورت صحيح و ب... ادامه »
16
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "طراحي برج​هاي مشبک براي خطوط هوايي شبکه فشار متوسط و ضعيف" به کارفرمايي شركت توزيع نيروي برق استان بوشهر گرديد. در اين پروژه، شرکت موننکو ايران موظف به انجام محاسبات و طراحي پايه​هاي مشبک فلزي براي خطوط هوايي برق جهت نصب در شبکه فشار متوسط 20 کيلو ولت و شبکه فشار ضعيف 400 ولت در محدوده شهرستان بوشهر م... ادامه »
15
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "خدمات نظارت كارگاهي بر عمليات اجرايي ارتباط خط انتقال 63 كيلوولت جلگه چاه‌هاشم به پست 230 كيلوولت دلگان" به کارفرمايي شركت برق منطقه­اي سيستان و بلوچستان گرديد. با توجه به توسعه شهري و افزايش فعاليت​هاي كشاورزي در منطقه دلگان در استان سيستان و بلوچستان، ميزان تقاضا در بخش كشاورزي و خانگي در اين... ادامه »
09
چکیده: نيروگاه توليد پراکنده سيح الخيرات در 46 امين روز ملي عمان در هفته پيش راه​اندازي شد. نيروگاه مذکور که ظرفيت آن 48 مگاوات (شامل 6 واحد 8 مگاواتي) ميباشد، نقش بسيار کليدي در جهت تامين برق منطقه سيح الخيرات در عمان دارد. در اين پروژه، شرکت موننکو عمان موظف به ارائه خدمات مهندسي، بازبيني طراحي، نظارت و مديريت پروژه بوده و کارفرماي اين پروژه شرکت RAECO ... ادامه »
06
چکیده: سمینار تخصصی «من و آینده من» با تمرکز بر مهندسی شغل در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به همت شرکت «میر» از مجموعه‌های تابعه شرکت موننکو ايران در سالن اجتماعات اين شرکت برگزار شد. در این سمینار که در دو بخش برگزار شد، مدرسان و سخنرانان به بررسی و ارائه راهکار در خصوص مهارت افزایی در حوزه مهندسی شغل پرداختند.   
06
چکیده: گواهينامه ثبت شركت موننكو عمان در بانك اطلاعاتي شركت​​ هاي مورد تاييد صنايع نفت و گاز كشور عمان تمديد گشت.
04
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "نظارت بر اجراي عمليات الکتريکي 5 پست انتقال بانک توسعه اسلامي" به کارفرمايي شرکت برق منطقه‌اي اصفهان گرديد. با توجه به رشد مصرف انرژي در استان هاي اصفهان و چهار محال بختياري و دستيابي به ديماند طرح ريزي شده  مورد نظر و توسعه و بهينه كردن شبكه​هاي انتقال و توزيع در منطقه تحت پوشش شركت برق م... ادامه »
03
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد " خدمات مهندسي احداث پست فوق توزيع 20/63 كيلوولت فرهنگ ميناب" به کارفرمايي شرکت برق منطقه‌اي هرمزگان گرديد. پست​هاي فوق توزيع در شبكه انتقال قدرت از اهميت ويژه​اي برخوردار است، چرا كه حلقه اتصال شبكه انتقال و توزيع برق مي​باشد و اين نقش كليدي بر اهميت آن مي​افزايد. با توجه به اينكه استان هرمزگان... ادامه »
03
چکیده: شرکت موننکو ايران در نمايشگاه بين​المللي مخابرات که از تاريخ 24 الي 27 آبان ماه در شهر بانکوک برگزار گرديد، با در اختيار داشتن يک غرفه اختصاصي به عنوان تنها شرکت مهندسي مشاور ايراني حضوري فعال داشت. شايان ذکر است وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات ايران و وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات نيجريه و همچنين مديران عامل و ارشد شرکت​هاي بزرگ رگول... ادامه »
02
چکیده: وزیر انرژی تاجیکستان در نشسست با فعالان صنعتی و اقتصادی صنعت برق ایران که به دعوت مهندس فلاحتیان معاون برق و انرژی وزیر نیرو در محل وزارت نیرو در آبان ماه تشکیل شد، از فعالان حوزه برق ایران دعوت کرد تا در تاجیکستان حضور یابند، وی در همین رابطه تأکید نمود حضور یک مشاور ایرانی بنام شرکت موننکو ايران بعنوان مشاور عالی خط انتقال کازا - هزار (مهم&z... ادامه »
01
چکیده: مدير عامل شركت OETC از سايت پست Al Saada  كه ارائه خدمات مهندسي و نظارت آن بر عهده شركت موننكو بوده، بازديد بعمل آورده و از عملكرد اين شركت در انجام اين پروژه قدرداني بعمل آورد.  
01
چکیده: شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران با اعطاي تقديرنامه‌اي بواسطه ارائه "خدمات مهندسي برق رساني به طرح انتقال آب رودخانه زاب به درياچه اروميه" از اين شركت قدرداني بعمل آورد.  
صفحه 1 از 2اولین   قبلی   [1]  2  بعدی   آخرین