خبرها

(آرشیو ماه شهریور 1394)

31
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "نظارت بر احداث خط 63 كيلوولت دو مداره و خروج پست 63 كيلوولت سه‌راهي مباركه و ورود و خروج خط 63 كيلوولت نشاط - زاينده رود در پست 63 كيلوولت مسكن مهر فولاد شهر " به كارفرمايي شركت شركت برق منطقه‌اي اصفهان گرديد.
31
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "مشاوره و نظارت بر عمليات اجرايي احداث شبكه فيبر نوري" به كارفرمايي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ گرديد.
30
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "سيستم خنك‌كن كمكي نيروگاه سيكل تركيبي سمنگان" به كارفرمايي شركت توسعه 1 گرديد.
29
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "خدمات مهندسي و طراحي بخش مشتركات و سيستم خنك‌كن اصلي نيروگاه سيكل‌ تركيبي سبلان" به كارفرمايي شركت توسعه 1 گرديد.
28
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "خدمات مهندسي و طراحي بخش مشتركات و سيستم خنك‌كن اصلي نيروگاه سيكل‌تركيبي هرمزان" به كارفرمايي شركت توسعه 1 گرديد.
25
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "نظارت كارگاهي بر اجراي عمليات ساختماني پروژه 5 پست جهان‌بين (فرادنبه)، سميرم، هاتف، هسنيجه و لنجان" به كارفرمايي شركت برق منطقه‌اي اصفهان گرديد.
24
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "نظارت بر پروژه‌‌هاي سرمايه‌اي و بهره‌برداري" به كارفرمايي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ گرديد.
21
چکیده: پيرو مشاركت موننكو ايران در مناقصه ري‌پاورينگ نيروگاه طرشت و در رقابت با مطرح‌ترين شركت‌هاي مهندسين مشاور در حوزه نيرو و انرژي، اين مهندسين مشاور با كسب امتياز كامل فني (100) از سوي كارفرما به عنوان برنده انتخاب گرديد.  
18
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "پيشنهاد ساختار قانوني و كاركردي مناسب در خصوص تسهيل صادرات و واردات برق ايران" به كارفرمايي دفتر توسعه صادرات و صدور خدمات فني و مهندسي وزارت نيرو گرديد.
18
چکیده: شركت موننكو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد "خدمات مشاوره بررسي مدارك مهندسي و خدمات دفتر فني كارگاه پروژه فاز 14 پارس جنوبي" به كارفرمايي شركت نيرپارس گرديد.
16
چکیده: با آغاز عمليات اجرايي طرح فهام در داخل كشور و در راستاي معرفي دستاوردها و ظرفيت‌هاي ايجاد شده در اين حوزه و همزمان با هفته دولت، سازمان بهره‌وري انر‍ژي ايران نمايشگاهي را با حضور 10 شركت مشاور و پيمانكار فعال در حوزه طرح فهام در تاريخ 14 شهريور ماه سال جاري با حضور جناب آقاي مهندس فلاحتيان معاون محترم وزير نيرو در امور برق و انرژي و ج... ادامه »
15
چکیده: در تاریخ 11 شهریور ماه سال جاری، قرارداد نظارت بر ساخت نيروگاه سيكل تركيبي 330 مگاواتي شاهجي بازار با حضور مدير عامل محترم شرکت موننكو ایران در سازمان Bangladesh Power Development Board (BPDB) در بنگلادش منعقد گردید. شایان ذکر است این موفقیت در رقابت با شرکت های مطرح اروپایی محقق گردیده است.