خبرها

(آرشیو ماه دی 1395)

08
چکیده: شرکت موننکو  به تازگي موفق به عقد قرارداد "مطالعه و طراحي شبكه مخابرات آب عمان" به کارفرمايي سازمان آب و برق عمان گرديد. از آنجاييکه بحران آب يك بحران جهاني است، مصرف بهينه و نظارت بر منابع آب علي‌الخصوص در مناطق خشك از اهميت بالايي برخوردار است. عمان نيز با توجه به اينكه از جمله كشورهاي كم آب است نياز به مديريت منابع موجود خود دارد. در ... ادامه »
08
چکیده: واحد بخار نيروگاه 330 مگاواتي شاهجي بازار در کشور بنگلادش با موفقيت سنکرون گرديد. در اين پروژه، شرکت موننکو ايران موظف به ارائه خدمات نظارت عاليه و کارگاهي و مشاور سمت کارفرما بوده و کليه مراحل اجرايي، تست​هاي کارگاهي و کارخانه​اي تحت نظارت تيم مهندسي موننکو ايران مستقر در بنگلادش انجام شده است.
05
چکیده: شرکت موننکو ايران ارائه خدمات مهندسي و مشاوره نظارت عاليه و کارگاهي فاز دوم خط يک متروي شيراز را از آذر ماه 1393 و خدمات طراحي و نظارت بر اجراي ايستگاه وکيل الرعايا را از اسفند 1394 بر عهده دارد. در راستاي تعهد اين مهندسين مشاور به سيستم​هاي مديريت کيفيت، ايمني و بهداشت شغلي و ارتقاء و بازآموزي مهارت​ ها و دانش کارکنان، در تاريخ شنبه 4/10/95 دوره آ... ادامه »
05
چکیده: شرکت موننکو ايران به تازگي موفق به عقد قرارداد " مشاوره براي ششمين مطالعه تعيين هزينه خدمات در بخش برق كنيا" به کارفرمايي وزارت انرژي و نفت گرديده است. صنعت برق كنيا با چالش‌هاي زيادي روبروست كه عمدتا ناشي از توسعه اقتصادي اين كشور مي‌باشد. اين چالش‌ها فضاي صنعت برق را با تغيير مداوم همراه مي‌كند كه اين موضوع شرايط م... ادامه »