پيام مدير عامل

 

 

امروزه، صنعت برق به عنوان يكي از مهم‌ترين و اصلي‌ترين پشتوانه‌هاي اقتصادي كشورها محسوب مي‌شود و از آنجاييكه رشد اقتصادي كشورهاي دنيا در چند سال اخير با ركود و بحران مواجه شد، متعاقباً صنعت برق نيز در شرايط نامطلوبي قرار گرفت. در اين حين، موننكو ايران به عنوان يك شركت مهندس مشاور توسعه يافته، پايدار و پيشرو در صنعت برق، در جهت رفع چالش‌های اين بحران و ايجاد شرايط مطلوب، توانست با ارائه خدمات نوآورانه و با كيفيت، برخورداري از نيروي انساني متخصص و مجرب و در نظر گرفتن اصل رضايت‌مندي مشتري، جايگاه و سابقه درخشاني را نه تنها در داخل بلكه در خارج از كشور براي خود ايجاد كند.

ما معتقديم بواسطه رشد و توسعه خدمات مهندسي و مشاوره خود در بازارهاي متنوع‌تر، مي‌توانيم فرصت‌هاي بيشتري را به خود اختصاص داده و وارد عرصه‌هاي نويني از رقابت گرديم. در نتيجه اين امر، موننكو ايران با تكيه بر استراتژي خود مبني بر مشاركت سرمايه‌گذاران، مشتريان و پيمانكاران و همچنين همكاري با شركت‌هاي معتبر بين‌المللي، موفق به توسعه خدمات خود در آفريقا، خاورميانه و شرق دور شد كه از دستاوردهاي آن، تاسيس شركت موننكو عمان در عمان در سال 1389 به جهت نفوذ در بازار خاورميانه و شركت موننكو نيجريه در نيجريه در سال 1390 به جهت نفوذ در بازار آفريقاي مركزي مي‌باشد و علاوه بر آن در سال 1391 موفق به نفوذ در بازار نفت و گاز بنگلادش شده است. 

از ديگر موفقيت‌هاي كسب شده اين شركت مي‌توان به قرار گرفتن نام موننكو ايران به عنوان تنها شركت مهندس مشاور در بين 400 شركت برتر ايران در سال 1390 و همچنين كسب رتبه 144 در بين 200 شركت مهندسين مشاور برتر دنيا بر اساس گزارش McGraw-Hill در نشريه ENR در سال 1391 اشاره نمود.

در آخر، مفتخرم كه موننكو ايران توانسته است در طول اين سال‌ها نسبت به وظيفه خود به عنوان يك شركت مهندس مشاور متعهد بماند و با وجود كسب موفقيت‌هاي چشمگير، همچنان مشتاق است تا خدمات خود را در بازارهاي هدف بيشتري توسعه دهد.

 
                                                                             عليرضا شيراني
                                                                                 مديرعامل